Hotmail Masaüstü Bildirimleri Nasıl Açılır?

Ayarlar Bölümüne Tıklayın

Hotmail hesabınıza giriş yaptıktan sonra, ayarlar bölümüne tıklayın ve hesabınızın bildirim ayarlarını özelleştirin. Bu adımları takip ederek, Hotmail bildirimlerinizi istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz.

Ayarlar bölümüne tıkladıktan sonra, masaüstü bildirimleri seçeneğini bulun ve bu özelliği etkinleştirin. Böylece, gelen bildirimleri masaüstünüzde kolayca görebilirsiniz.

Ek olarak, bildirimlerin görüntülenmesini seçin ve görünüm ve ses seçeneklerini kontrol edin. Bu adımları takip ederek, Hotmail bildirimlerinizi istediğiniz şekilde özelleştirebilirsiniz.

Masaüstü Bildirimleri Seçeneğini Bulun

Hotmail hesabınızı kullanırken bildirimlerinizi masaüstü bildirimleri olarak da alabilirsiniz. Bu sayede, gelen mailler veya diğer bildirimler hakkında hemen haberdar olabilirsiniz. Ancak bu özelliği etkinleştirmek için öncelikle Masaüstü Bildirimleri Seçeneğini Bulmanız gerekmektedir.

Bunun için, Hotmail hesabınıza giriş yaptıktan sonra, Ayarlar bölümüne tıklamanız gerekmektedir. Ardından, Bildirimler veya Bildirim Ayarları gibi bir seçenek olmalıdır. Bu seçeneği bulduktan sonra, Masaüstü Bildirimleri Seçeneğini Bulun ve tıklayarak bu özelliği etkinleştirebilirsiniz.

Etkinleştirdiğinizde, artık gelen mailler veya diğer bildirimler hakkında bilgisayarınızın masaüstü üzerinden de haberdar olabileceksiniz. Böylece, Hotmail hesabınızı daha verimli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Masaüstü Bildirimlerini Etkinleştirin

Hotmail hesabınıza giriş yaptıktan sonra, bildirimleri almak istediğiniz cihazdaki tarayıcıyı açın. Ardından, hotmail hesabınıza giriş yapın ve ayarlar bölümüne tıklayın.

Masaüstü bildirimleri seçeneğini bulmak için, ayarlar bölümünde genellikle bildirim tercihleri veya genel tercihler altında bulunur. Buradan, masaüstü bildirimlerini etkinleştirebilirsiniz.

Bildirimleri etkinleştirdikten sonra, bildirimlerin görüntülenmesini seçebilirsiniz. Bu adımda, gösterilecek bildirim türlerini belirlemeniz gerekebilir.

Bildirimlerin Görüntülenmesini Seçin

Hotmail hesabınıza giriş yaptıktan sonra, Ayarlar bölümüne tıklayarak Bildirimler seçeneğini bulabilirsiniz. Bu seçenek, sizin için gelen bildirimlerin nasıl görüntüleneceğini ve hangi tür bildirimlerin size gösterileceğini özelleştirmenize olanak tanır.

Bu konuyada göz atabilirsiniz!  Outlook yazı büyütme

Eğer Masaüstü Bildirimleri seçeneğini etkinleştirmek istiyorsanız, Ayarlar bölümünde bu seçeneği bulun ve aktif hale getirin. Böylece, Hotmail hesabınıza gelen bildirimler Masaüstü Bildirimleri olarak da görüntülenecektir.

Bildirimlerin nasıl gösterileceğini seçmek için Görünüm ve Ses seçeneklerini kontrol edin. Bu bölümde, yapacağınız ayarlamalar ile bildirimlerin ekranda ne kadar süre boyunca görüntüleneceği, hangi sesin çalacağı gibi detayları özelleştirebilirsiniz.

Bildirim Ayarlarını Özelleştirin

Hotmail hesabınıza giriş yaptıktan sonra, ayarlar bölümüne tıklayarak masaüstü bildirimlerini özelleştirebilirsiniz. Masaüstü bildirimleri, size gelen e-postalar veya diğer bildirimler hakkında bilgi vermek için oldukça kullanışlı bir özelliktir. Bu özelliği etkinleştirebilir ve istediğiniz şekilde özelleştirebilirsiniz.

Masaüstü bildirimleri seçeneğini bulmak için, Hotmail hesabınıza giriş yaptıktan sonra sağ üst köşede bulunan ayarlar simgesine tıklayın. Açılan menüden “Ayarlar” seçeneğine tıklayarak bildirim seçeneklerine erişebilirsiniz. Buradan “Bildirim Ayarlarını Özelleştirin” seçeneğini bulabilir ve istediğiniz şekilde düzenleyebilirsiniz.

Bildirim ayarlarını özelleştirirken, görünüm ve ses seçeneklerini de kontrol etmeyi unutmayın. Bu sayede, bildirimlerin nasıl gösterileceği ve ne tür bir ses çalacağı gibi seçenekleri de belirleyebilirsiniz. Bu özelleştirmeler sayesinde, Hotmail bildirimlerinizi istediğiniz şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.

Görünüm Ve Ses Seçeneklerini Kontrol Edin

Hotmail hesabınıza giriş yaptıktan sonra, Ayarlar bölümüne tıklayın. Ayarlar bölümü genellikle hesabınızın sağ üst köşesinde bulunan dişli simgesiyle temsil edilir. Bu simgeye tıkladıktan sonra, açılan menüde Ayarlar seçeneğine tıklamanız gerekmektedir.

Masaüstü bildirimleri seçeneğini bulmak için, Ayarlar bölümündeki seçenekleri dikkatlice incelemelisiniz. Masaüstü bildirimleri, genellikle “Bildirimler” veya “Bildirim Ayarları” başlığı altında bulunabilir. Bu seçeneği bulduktan sonra, Masaüstü Bildirimlerini Etkinleştirin seçeneğine tıklamanız gerekmektedir.

Bildirimlerin görüntülenme şeklini ve sesini özelleştirmek istiyorsanız, Görünüm ve Ses seçeneklerini kontrol etmeniz gerekmektedir. Bu seçenekleri genellikle “Görünüm” veya “Ses” başlıkları altında bulabilirsiniz. Bu alanlarda istediğiniz değişiklikleri yaparak, Hotmail bildirim sisteminizi tamamen kişiselleştirebilirsiniz.

Bu konuyada göz atabilirsiniz!  Hotmail'de E-Posta Nasıl Gönderilir

Bildirimlerin Sessizliğini Kaldırma

Hotmail hesabınıza giriş yaptıktan sonra, bildirimlerinizin sessizliğini kaldırmak istiyorsanız, bu adımları takip etmeniz gerekmektedir:

İlk adım olarak ayarlar bölümüne tıklayın. Ardından masaüstü bildirimleri seçeneğini bulun. Burada masaüstü bildirimlerini etkinleştirebilirsiniz. Daha sonra bildirimlerin görüntülenmesini seçin bölümüne gelerek istediğiniz bildirim ayarlarını özelleştirebilirsiniz.

Diğer bir seçenek ise görünüm ve ses seçeneklerini kontrol etmektir. Bu seçenekleri istediğiniz gibi ayarlayarak hotmail bildirimlerinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Hotmail Bildirimlerinizi Kullanmaya Başlayın

Hotmail bildirimlerinizi kullanmaya başlamak için, öncelikle hesabınıza giriş yapmanız gerekmektedir. Hotmail’inize giriş yaptıktan sonra, ayarlar bölümüne tıklayarak bildirimlerinizi özelleştirebilirsiniz.

Ayarlar bölümünde, masaüstü bildirimleri seçeneğini bulabilirsiniz. Bu seçenek sayesinde, gelen bildirimlerin masaüstünüzde görüntülenmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca, masaüstü bildirimlerini etkinleştirerek, gelen bildirimlerin anında görüntülenmesini sağlayabilirsiniz.

Bildirimlerin görüntülenmesini seçmek için, görünüm ve ses seçeneklerini kontrol etmeniz gerekmektedir. Bu seçenekleri özelleştirerek, hangi bildirimlerin görüntüleneceğini ve hangi bildirimlerin sessiz kalacağını belirleyebilirsiniz. Ayrıca, bildirimlerin sessizliğini kaldırarak, gelen bildirimleri fark edebilirsiniz.

admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu onwin giriş aviator oyna siyah bayrak ayna yarisanat