Hotmail giriş

Hotmail veya Outlook Microsoft tarafından sunulan ücretsiz bir e-posta hizmetidir. Dünyanın en popüler e-posta hizmetlerinden biridir ve milyonlarca kullanıcısı vardır. Hotmail giriş yapmak için Microsoft hesabı sahibi olmanız gerekir. Eğer bir outlook veya hotmail hesabınız var ise aşağıdaki adımları takip ederek giriş yapabilirsiniz.

Arama motorunu açın

Google yandex bing veya diğer yaygın olarak kullanılan arama motorlarına hotmail giriş yazarak https://www.microsoft.com/tr-tr/microsoft-365/outlook/email-and-calendar-software-microsoft-outlook?deeplink=%2fowa%2f&sdf=0 bu link’e tıklayarak pencereyi açın.

Oturum aç (Sign In) sekmesine tıklayın

Ardından Oturum aç sekmesine tıklayarak devam edin. Aşağıdaki ekranda gördüğünüz gibi bir ekranla karşılaşacaksınız.

Kayıt olduğunuz E-Posta veya telefon numaranızı yazarak İleri butonuna tıklayınız.Ardından sizleri Oturumunuz açık kalsın mı? Bir dahaki sefere yeniden oturum açmak zorunda kalmamak için oturumunuzu açık bırakın.

Gibi sekmeler karşılayacaktır. Eğer geçiçi bir yani sürekli kullanmayacağınız mobil veya bilgisayardan oturum açtıysanız Oturumunuz sürekli açık kalsın mı sekmesinde HAYIR butonunu tıklayarak devam edebilirsiniz. Tüm işlem bu kadar artık Outlook veya Hotmail hesabınızı açmayı başardınız.
Hotmail veya Outlook hesabı bu şekilde açılmaktadır.Bu konu ile ilgili soru veya sorunlarınızı bizimle paylaşmak için aşağıdaki Yorum Yap kısmına ileterek fikir alışverişin’de bulunabilirsiniz!

Bu Yazılar da dikkatinizi çekebilir

Bu makale 27/12/2023 tarihinde admin tarafından güncellenmiştir. Hotmail ve Outlook giriş ile alakalı blog yazısına bu sayfadan ve bu siteden ulaşabilirsiniz!
admin
27

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu onwin giriş aviator oyna siyah bayrak ayna yarisanat