Iphone outlook giriş yapamıyorum

iPhone’da Outlook’a giriş yapamıyorsanız, aşağıdaki adımları deneyin:

  1. Hesap bilgilerinizi kontrol edin. E-posta adresinizi ve şifrenizi doğru girdiğinizden emin olun. Şifreyi hatırlamıyorsanız, parolanızı sıfırlayabilirsiniz.
  2. Outlook uygulamasını güncelleyin. Uygulamanın en son sürümünü kullandığınızdan emin olun.
  3. iPhone’unuzu yeniden başlatın. Bu, bazı geçici sorunları çözebilir.
  4. Apple Desteği ile iletişime geçin. Bu adımları denediyseniz ve hala sorun yaşıyorsanız, Apple Desteği ile iletişime geçin.

Bu adımları denedikten sonra hala sorun yaşıyorsanız, sorunun nedenini belirlemek için daha fazla bilgi sağlamam gerekir. Örneğin, hangi hata mesajını aldığınızı veya hesabınızı hangi e-posta sağlayıcısı üzerinden eklediğinizi bana söyleyebilir misiniz?

İşte bazı ek ipuçları:

  • Outlook uygulamasını açmadan önce iPhone’unuzun Wi-Fi veya hücresel veri ağına bağlı olduğundan emin olun.
  • Outlook uygulamasını açtıktan sonra, hesabınızı yeniden eklemeyi deneyin. Bunu yapmak için, Ayarlar > Hesaplar ve Parolalar > Hesaplar’a gidin ve hesabınızı seçin. Ardından, Hesabı Sil’e dokunun ve ardından hesabı yeniden eklemek için Hesap Ekle’ye dokunun.
  • Outlook uygulamasını kaldırıp yeniden yüklemeyi deneyin. Bunu yapmak için, Ayarlar > Genel > iPhone Depolama’ya gidin ve Outlook uygulamasını seçin. Ardından, Uygulamayı Kaldır’a dokunun. Outlook uygulamasını App Store’dan yeniden yükleyin.
admin

1 thought on “Iphone outlook giriş yapamıyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu onwin giriş aviator oyna siyah bayrak ayna yarisanat