Outlook yıllık izin mesajı nasıl yapılır

Outlook’ta yıllık izin mesajı oluşturmak

  1. Outlook’u açın ve Yeni E-posta‘ya tıklayın.
  2. Konu kutusuna Yıllık izin yazın.
  3. Mesaj gövdesi alanına aşağıdaki metni yazın veya özelleştirin: Merhaba [Alıcı adı],Şu anda [başlangıç tarihi] tarihinden [bitiş tarihi] tarihine kadar yıllık izindeyim. Bu süre zarfında e-postalarımı kontrol etmeyeceğim, ancak en kısa sürede size geridöneceğim.Önemli bir sorunuz veya sorunuz varsa, lütfen [yedek iletişim bilgisi] ile iletişime geçin.Teşekkürler,[Adınız]
  4. Gönder‘e tıklayın.
  5. Bu, alıcılara yıllık izinde olduğunuzu ve e-postalarınızı kontrol etmeyeceğinizi bildirecektir.
  6. Yıllık izin mesajınızı daha özelleştirmek 

  1. Mesajınızın başlangıcında, neden yıllık izine çıktığınızı belirtin. Örneğin, “Tatil için yıllık izindeyim” veya “Ailemle vakit geçirmek için yıllık izindeyim” diyebilirsiniz.
  2. Mesajınızın sonunda, alıcılara geri döneceğiniz zaman hakkında bilgi verin. Örneğin, “En kısa sürede size geri döneceğim” veya “Tatilden döndüğümde size bir e-posta göndereceğim” diyebilirsiniz.
  3. Önemli bir sorunuz veya sorunuz varsa, lütfen kimle iletişime geçeceklerini alıcılara bildirin. Örneğin, “Önemli bir sorunuz veya sorunuz varsa, [yedek iletişim bilgisi] ile iletişime geçin” diyebilirsiniz.
  4. Yıllık izin mesajınızı oluşturmak için bu adımları takip ederek, iş arkadaşlarınızın ve müşterilerinizin yıllık izinde olduğunuzu ve e-postalarınızı kontrol etmeyeceğinizi bilmelerini sağlayabilirsiniz.
admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

deneme bonusu onwin giriş aviator oyna siyah bayrak ayna yarisanat